Sprijină-ţi echipa să ajute comunitatea!

Fii fair-play, trăieşte fotbalul! Pentru că eşti suporter al Stejarului Barnova!

Stejarul pierde la Ţibăneşti

Fulgerul Ţibăneşti - Stejarul Bârnova 3-1
       După 3 etape în care echipa noastră nu a cunoscut gustul înfrângerii, duminică la Ţibăneşti am cedat toate cele 3 puncte, în urma unui joc ce putea fi tranşat în favoarea noastră încă din prima repriză, însă ratările au făcut ca la pauză scorul să fie 1-1, pentru Stejarul marcând Mititelu Gabriel. Repriza a doua a aparţinut gazdelor, doar pe finalul partidei ivindu-se câteva oportunităţi pentru băieţii noştri de a reintra în joc, dar din păcate scorul final a fost 3-1 în favoarea Fulgerului Ţibăneşti, care cu acest rezultat urcă peste noi în clasament.
Stejarul Bârnova: Chisăliţă Bogdan - Acatrinei Andrei, Rotaru Bogdan, Diţă Ionuţ, Dianu Daniel - Mititelu Ionuţ (Dăscălescu Ionuţ), Ungureanu Radu (Vieru Bogdan), Mititelu Gabriel, Mititelu Radu - Cozma Alexandru, Rusu Petru. Antrenor: Careja Anton
Arbitru: Patrichi Ştefan
Asistenţi: Lămatic Cătălin şi Palade Andrei Maricel
Observator din partea AJF Iaşi: Groza Cornel